דייט ראשון הוא ההזדמנות שלך לעשות רושם נהדר. יתכן שביליתם ימים, שבועות ואפילו חודשים בבנייתכם עד לרגע זה, כך שבטח יש לכם הרבה רכיבה על התוצאה. התאריך עשוי להימשך רק כמה שעות, אך אם שניכם מסתדרים היטב, אני מקווה שתהיה ההזדמנות לדייט שני שהוא, ככלות הכל, כל נקודת התרגיל! לכן, כדי להבטיח שלדייט יהיה זמן נהדר בחברה שלכם, והוא התרשם מספיק כדי לשקול לראות אתכם שוב – עשו זאת אחרת ותכננו כמה דברים מהנים לעשות בדייט ראשון.

הדרך הטובה ביותר לעשות רושם טוב בדייט ראשון היא לצאת מחוץ לכיכר. לרוב האנשים חסרי דמיון בכל מה שקשור לדייטים וההצעה שלהם לדייט ראשון היא בדרך כלל משקה בבר או ארוחה בחוץ. סוגים אלה של תאריך מקובלים בהחלט, אבל זה יכול להיות כיף לנסות משהו אחר, ובנוסף, יש סיכוי גבוה יותר שתתרשמו לטובה אם תאריך חושב שעברתם את הקילומטר הנוסף להרשים אותם.

3 דברים מהנים לעשות בדייט ראשון

קח תאריך לפארק שעשועים – מחקרים הראו שכאשר אנשים נמצאים במצב “מסוכן”, יש סיכוי גבוה יותר שהם יפתחו אטרקציה עבור בן לוויה שלהם, מה שמסביר מדוע אסירים יכולים להתאהב בשוביהם. ברור כי תרחיש משחק שבויים נשמר בצורה הטובה ביותר לזמן רב בעתיד, אך בילוי של דייט בפארק שעשועים וליהנות מכמה מהרכיבות עם פרקי הלבן הוא דרך נהדרת להבטיח לדייט שלך הרבה הזדמנויות קם קרוב ואישי תוך כדי צווחות באוזן.

דיזינגוף אסקורט
-ארוז פיקניק רומנטי – שום דבר לא מכה על פיקניק ביום קיץ חם וזה התאריך המושלם לכל מי שנהנה לבלות בחיק הטבע הגדול. אתה יכול להוציא כמה שפחות או קצת מזומנים שאתה רוצה, למרות שמומלץ לך לארוז יותר מכמה נקניקיות קוקטייל וכריך גבינה. כל מי שיש לו קצת מזומנים רזרביים יכול בקלות להרשים דייט עם כמה נקניקים, בגט, בקבוק יין נחמד וכמה תותים ושמנת. וכל עוד אתם בוחרים מיקום נופי הרחק מחיות בר עוינות וחקלאים מרגיזים, מובטחים לכם פגישה ראשונה מוצלחת.

-טיול על החוף – בהנחה שאתה גר אי שם ליד החוף, הליכה על החוף היא הרעיון של אנשים רבים לדייט ראשון מושלם (ורומנטי מאוד). כשמזג ​​האוויר חם, אתה יכול לתעלה את הנעליים והגרביים ולהשתכשך בים, ואם מזג האוויר קר, התעטף בחום ושוטט בחוף הסוער והתחזה לדמויות מרומן רומנטי. סיים את הדייט בגלידה או שוקולד חם (תלוי במזג האוויר), והתאריך שלך יסתנוור מהאופי הרומנטי שלך.

אלה רק שלושה רעיונות לדברים מהנים לעשות בדייט ראשון. יש עוד עשרות שאני יכול להציע אם אתה משועמם מה”משקאות בתאריך בר “או” תאריך בית קפה “. ואם כבר הייתם במאות דייטים, לא הייתי מאשים אותך שנמאס לך מהדרכים הברורות יותר לבלות את הדייט הראשון!