הדאגה הגדולה ביותר של הרווקים בדייט הראשון שלהם היא שהאדם האחר לא יאהב אותם. הם מרגישים שמצאו מישהו תואם וחושש מדחייה. הם דואגים למראה שלהם, איך הם מתנהגים, מדברים ומה הם אומרים.

נשים חוששות במיוחד שלא ייראו מספיק טוב. הם יתלבשו בצורה שונה ממה שהם רגילים ו ידברו על דברים שונים ממה שהם מדברים עליהם בדרך כלל.

גברים דואגים למצבם הכלכלי. האם היא תאהב אותי אם אין לי מספיק כסף או שהתפקיד שלי לא מספיק טוב? כשאתה מתיימר להיות מישהו שונה ממי שאתה, התאריך בדרך כלל נגמר רע ואין סיכוי לפגישה שנייה.

אתה צריך לתכנן ולעשות את מה שנדרש כדי להיות עצמך בדייט הראשון. הדייט הראשון הוא הרושם הטוב ביותר שלך כאדם אמיתי. עליכם לעקוב אחר שלושת הטיפים הללו בכדי לקיים פגישה ראשונה מוצלחת שעלולה להוביל למערכת יחסים נהדרת.

אל תדבר על המצב הכלכלי שלך – גברים אוהבים לדבר על מצבם הכלכלי למרות שהם עשויים להיות אינסטלטור או נגר. הם עושים זאת מכיוון שהם מרגישים שהאישה תאהב אותם יותר וזה נותן להם קצת כוח. כשגברים עושים זאת זה מכניס אותם לכריכה מכיוון שאם התאריך יגיע יותר למערכת יחסים, הם סבלו את עצמם בסיכון.

מונאקו אסקורט

הם לא יודעים אם הגל מטפל בהם בגלל כסף או אהבה. הסרט “בא לאמריקה” הוא דוגמה מושלמת. אדי מרפי לא רצה שנערת חלומותיו תדע שהוא נסיך מכיוון שהוא חשש שהיא תרצה אותו רק בשביל הכסף שלו.

אל תדון במצבו הכלכלי בתאריך הראשון שלך ותהיה תמיד אמיתית עם התאריך שלך. אחרי שהיית בתאריכים קבועים, תוכל לספר לה על ענייני הכסף שלך. אם באמת אכפת לה ממך, זה לא צריך להיות משנה.

אל תחקו מישהו בדרך בה הם מתלבשים – נשים מודעות מאוד למראה שלהן, כי הן רוצות שהדייט שלהן יאהב אותן ויעשה את מה שנדרש כדי להרשים אותן, אפילו מחקות כוכב קולנוע או מישהו שהן מעריצות בכך שהוא מתלבש בדרך הם כן. הם מסתכלים על עצמם ודואגים שהדייט שלהם ירגיש שהם מכוערים ולא מספיק סקסיים.

זה תלוי במה שאתה מחפש בדייט, כמו זמן מהנה או מערכת יחסים רצינית. אם אתם מחפשים מערכת יחסים, עליכם להתלבש כדי להרשים על ידי לבישת בגדים שנראים עליכם ותואמים את אישיותכם. גברים יכולים לדעת אם אתה בדים או שאתה האמיתי. אם הם מרגישים שאתה, הזוגיות לעולם לא תתחיל.

גברים שרמו עליהם או שעברו גירושים מרים יתרכזו יותר באמון וכנות. הם מושחזים להונאה ויחפשו אותה. הם מנסים להתגבר על לב שבור וכעת הם מוכנים לסצנת ההיכרויות כנראה מחפש את “האמת”. אז תתלבשי כמו שאתה עושה בדרך כלל ותהיה רק ​​עצמך.

ניהלו שיחות אמיתיות – סינגלים עצבניים כשמדובר בניהול שיחה. הם רוצים שהאדם האחר יתעניין בדברים שהוא אומר, כך שיספר סיפורים שלא קורים. הם מדברים על תחביבים שלא מעניינים אותם. אם הבחור אוהב כדורגל, אל תעמיד פנים שאתה אוהב את זה אם לא.

התחפר וגלה את כל מה שהדייט שלך אוהב לעשות וכנראה שתמצא לפחות דבר אחד ששניך אוהבים. עניין משותף הוא ככל הנראה הדבר החשוב ביותר במערכת יחסים. בלי שום דבר משותף, אתם משעממים זה את זה וזה בסופו של דבר יגמר את הקשר. דברו עליהם, אך יידעו מהם הדברים שאתם אוהבים לעשות. כדאי להכין רשימה לפני הדייט הראשון.